יום חמישי, 19 במאי 2016

ארגון אירוע מושלם ב-5 צעדים

סבתא ברכה מתחתנת ומלאכת הרמת האירוע נפלה עליכם? החלטתם להתחתן וההכנות החלו? קודם כל, אנחנו מאחלים לכם שיהיה רק בשמחות. כעת, עליכם לצאת לדרך ולארגן אירוע שיהיה משמח, מרשים ורצוף הנאה. איך עושים את זה? 5 צעדים שעליכם לעבור בדרך אל האירוע הצפוי. 

בחירת לוקיישן לאירוע

הצעד הראשוני ביותר הוא לסגור אולם אירועים. בחירת הלוקיישן לאירוע צריכה להיעשות ראשונה, מספיק זמן מראש, כדי שלא תימצאו את עצמיכם ברגע האחרון מתקשים למצוא גן אירועים כי אתם חוגגים בשיא העונה כשכל האולמות מלאים ועמוסים. חשוב לבחור אולם מרשים, יפה, גדול מספיק להכיל את רשימת המוזמנים לאירוע, ושיש בו אווירה שמתאימה לאופי האירוע שאתם מתכננים. אולמות בשרון, אולמות בדרום או אולמות במרכז - ענף האירועים משגשג, ואתם תוכלו למצוא אולם בכל אזור בארץ, רק חשוב, כאמור, להזמין את האולם מבעוד מועד ולא בדקה התשעים.

עיצוב הזמנות

כעת אפשר לגשת לנושא ההזמנות. בין אם מדובר בחגיגה יחסית קטנה ובין אם באירוע רב משתתפים - אתם צריכים להפיץ את הבשורה כמה שיותר מוקדם, כדי שהמוזמנים שלכם יוכלו לשמור את התאריך. אתם יכולים לעצב את ההזמנה לבד או להפקיד את המשימה בידיה של מעצבת גרפית, הנקודה הקריטית היא, שגם כאן, רצוי שלא להיזכר ברגע האחרון וליידע אנשים מספיק זמן מראש.

לקיחה בחשבון של פתרונות הקייטרינג

במקביל לתיאום עם האולם, כדאי גם לחשוב על פתרונות ההסעדה. לא כל אולם אירועים מציע שירותי קייטרינג, ובמקרה כזה, תצטרכו לפנות לחברה אחרת שתספק לכם את שירותי הקייטרינג. לאור זאת, כמובן שנוח יהיה יותר לשכור אולם אירועים שגם מספק שירותי הסעדה, וחשוב להגיע למפגש טעימות לפני כדי לוודא שההיצע הקולינרי הוא לטעמכם. 

תיאום עם ספקי שירות נוספים

זה הזמן למצוא ספקי שירות נוספים להם תזדקקו במהלך האירוע. בהנחה שזה עומד להיות אירוע משמעותי עם כמות לא מבוטלת של חוגגים, אתם וודאי תצטרכו לעבוד עם ספקים נוספים, ואחרי שכבר תדעו היכן ממוקם הלוקיישן שלכם ומי יספק לכם את שירותי ההסעדה, תוכלו לתאם עם יתר הגורמים הרלוונטיים שיקחו חלק בהצלחת האירוע שלכם. 

גיבוש התוכן של האירוע

בנקודה הזו שווה להקדיש זמן לתוכן של האירוע. אתם בטח לא רוצים שהחגיגה שלכם תתמצה באוכל וריקודים בלבד. אם בא לכם לצקת לאירוע משהו מיוחד, לצבוע אותו בגוון אחר ולהוסיף לו טאצ', שיאפשר לכל המוזמנים לדבר על האירוע הרבה אחרי שהוא יסתיים, שווה לחשוב איזה תוכן אתם משלבים בו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה