יום חמישי, 9 במרץ 2017

חושבים על חתונה הפוכה? הנה כל הסיבות למה כדאי לכם ללכת על זה

חתונה היא אירוע של פעם בחיים. זה אירוע מרגש ועוצמתי, שאנחנו רוצים לחגוג עם היקרים לנו, ושחשוב לנו שהוא יהיה מוצלח ושנזכור אותו עוד הרבה שנים אחרי שיסתיים. זו הסיבה שכל זוג שמתחתן משקיע המון משאבים בהרמת החתונה שלו, כדי שהיה תהיה אירוע מנצח ובלתי נשכח. חתונה הפוכה יכולה להיות דרך נפלאה להפוך את האירוע שלכם למיוחד ומושלם שכזה. כל הפרטים בפנים.

נתחיל מההתחלה. מהי חתונה הפוכה?

חתונה הפוכה נהיית עם השנים קונספט מקובל יותר וטרנד יותר מבוקש, אך היא עדיין בבחינת חידוש מרענן בנוף החתונות. עבור אלו שעדיין לא שמעו על הקונספט ושהוא חדש עבורם נסביר, כי מדובר בחתונה שבה לוח הזמנים הפוך, כך שהאירוע מתחיל בארוחה, שאחריה ייערך טקס החופה והקידושין, שייחתם בסשן ריקודים סוער. במרבית החתונות הקונבנציונאליות האירוע הרי מתחיל בחופה, ורק אחריה מוגשת הארוחה, ובסיומה מגיע שלב הריקודים. חתונה הפוכה, אם כן, היא כזו שבה מתהפך סדר האירועים. 

חתונה הפוכה תאפשר לאורחים שלכם להשביע את הרעב ולהתמלא באנרגיה לפני הריקודים

היתרון המרכזי בחתונה שכזו הוא שהארוחה מוגשת למשתתפי השמחה כבר בתחילת האירוע. רוב החתונות מתקיימות בערב, וזה אומר שהאורחים מגיעים לאירוע רעבים. אחרי יום עבודה ארוך שבסיומו היה עליהם להגיע הביתה מהר כדי להתארגן לקראת האירוע שלכם, בטח שלא היה להם זמן לחטוף משהו, וזה אומר שהם יגיעו לחתונה עם בטן מקרקרת וחוסר אנרגיה. כדי שהם יוכלו להשתתף באמת בשמחתכם, מן הראוי שתתנו להם מענה כבר בתחילת הערב. אז תהיה להם המון אנרגיה כדי לשמוח אתכם לאחר החופה, ולפזז על רחבת הריקודים.

חתונה הפוכה היא אירוע ייחודי יותר ופחות צפוי וידוע מראש

מעבר לעניין הגשת הארוחה בהתחלה, שהוא מבחינה פרקטית נכון יותר עבור המוזמנים לאירוע, חתונה הפוכה עדיין נחשבת לקונספט מיוחד.  חתונות, זה הזמן להודות באמת, נראות די אותו הדבר מבחינת סדר האירועים והמהות שעומדת בבסיסן. זה אומר, שהאורחים מגיעים לאירוע שמבחינתם המהלך שלו הוא צפוי לגמרי.

כאשר מדובר באורחים שהם פחות קרובים לכלה או לחתן, השגרתיות הזו עלולה להיות משעממת לגמרי, כי אין את ההתרגשות שאופפת את כל מי שקרוב מאוד לאחד מהצדדים הנישאים. חתונה הפוכה היא דרך להכניס שינוי בתבנית שבלונית של אירוע, שהיא ידועה מראש, להפוך את האירוע למיוחד יותר, להוסיף אלמנט של הפתעה ולשמח את האורחים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה